Raspored informacija – razrednici i predmetni nastavnici

Raspored informacija za 2018./2019. godinu – razrednici

 RazredRazrednikDan i vrijeme u A varijantiDan i vrijeme u B varijantiProstorija
1ETL. Hasijaponedjeljak, 8:50srijeda, 15:5036/I
1TR1S. Štrasserutorak, 9:50
utorak, 15:504/II
1TR2V. Kristek Babićsrijeda, 8:50petak, 14:504/II
1TMG. Ostrunićsrijeda, 10:40srijeda, 16:4016/II
1TELB. Mamuzićutorak, 10:40četvrtak, 15:5013/II
1TCPŽ. Getoščetvrtak, 8:50četvrtak, 19:0530/II
1VI. Klapka Miličevićčetvrtak, 9:50utorak, 15:5032/II
2ETK. Lukačponedjeljak, 8:50ponedjeljak, 15:5011/I
2TR1A. Leventićutorak, 8:50utorak, 16:402/III
2TR2D. Ivanović-Ižakovićsrijeda, 9:00utorak, 16:405/III
2TMT. Vdovjakpetak, 9:50petak, 15:5016/II
2TELV. Jakopovićpetak, 10:40srijeda, 17:356a/III
2TCPA. Delačutorak, 8:50petak, 15:0030/II
2VS. Dulićutorak, 9:40ponedjeljak, 16:4032/II
3et1J. Turkovićsrijeda, 8:50četvrtak, 16:4019/II
3et2S. Matijevićutorak, 9:50petak, 15:504/II
3et3B. Borjanićpetak, 9:50ponedjeljak, 16:4016/II
3et4L. Ignjatovićčetvrtak, 9:50petak, 15:5022/I
3ptJ. Alpezaponedjeljk, 8:50srijeda, 18:15sportska dvorana
3e1D. Šafar-Đerkičetvrtak, 10:40četvrtak, 15:5021/II
3pS. Odakponedjeljak, 10:40četvrtaj, 16:40A - 44/I, B - 8/II
4et1A. Janjićpetak, 13:00petak, 18:1513/II
4et2S. Švelecponedjeljak, 10:40utorak, 19:058/II
4et3Z. Maričićpetak, 10:40utorak, 16:4016/II
4et4S. Bošnjakčetvrtak, 8:50četvrtak, 15:508/II
4ptA. Mijačankpetak, 9:50ponedjeljak, 18:20ispred zbornice

 

Raspored informacija za 2018./2019. – predmetni nastavnici

 PrezimeImeTermin (B smjena)Prostorija
1ALPEZAJASENKOsrijeda, 18:15DVORANA
2ANDRIĆIVANApetak, 15:004/II
2BORJANIĆBOJANčetvrtak, 16:4016/II
4BOŠNJAKSNJEŽANAčetvrtak, 15:508/II
5BREKALOSINIŠAponedjeljak, 08:00garaža
6BRLEKOVIĆKAROLINAponedjeljak, 16:002/III
7CVENIĆDAVORutorak, 16:00ispred zbornice
8ČEHIĆ-TURALIJASILVIJAsrijeda, 15:5026/I
9ČOKLJATBRANKAsrijeda, 15:004/II
10DELAČANJApetak, 15:0030/II
11DELAČMIROSLAVponedjeljak, 15:358/III
12DERNAJKRISTINApetak, 15:356/II
13DULIĆSLAVKOutorak, 15:4032/II
14FILAKOVIĆMATOponedjeljak, 16:3534/II
15GETOŠŽELJKAčetvrtak, 19:0530/II
16GUDELJDENISsrijeda, 15:1026/II
17HASIJALUCIJAutorak, 15:0036/I
18IGNJATOVIĆLIDIJApetak, 15:5022/I
19IVANKOVIĆIGORsrijeda, 16:40Tzk
20IVANOVIĆ IŽAKOVIĆDANIJELAutorak, 16:405/III
21JAKOPOVIĆVJEKOSLAVsrijeda, 16:306a/III
22JANJIĆANĐELKOpetak, 18:1513/II
23JUKIĆMARIOpetak, 15:504/I
24KANAETMARINponedjeljak, 15:003/II
25KLAPKA MILIČEVIĆIVONAutorak, 15:505/III
26KOVAČEKJOSIPčetvrtak, 18:2032/II
27KRISTEK BABIĆVESNApetak, 14:504/II
28LEVENTIĆANICAutorak, 16:402/III
29LOZINAKRISTINAutorak, 15:508/II
30LUKAČKRUNOSLAVAponedjeljak, 15:5011/I
31LUKIĆ-KOVANOVIĆKATAponedjeljak, 17:0021/II
32MAMUZIĆBRUNOčetvrtak, 15:5013/II
33MARIČIĆZORANutorak, 16:4016/II
34MATIJEVIĆSANDRApetak, 15:504/II
35MATIŠIĆBRANKOčetvrtak, 16:406/II
36MERĆEPJERKOutorak, 18:204/I
37MESIĆMIRKOutorak, 15:4024/II
38MIJAĆANKANDREJponedjeljak, 18:20ispred zbornice
39MILANOVIĆANAponedjeljak, 16:406b/III
40NAĐBOŽIDARčetvrtak, 15:00BIC
41ODAKSNJEŽANAčetvrtak, 16:408/II
42OGNJENOVIĆMARIOsrijeda, 16:009/III
43ORŠOLIĆTOMISLAVutorak, 15:0011/P
44OSTRUNIĆGORDANAsrijeda, 16:4016/II
45PERLIĆDOMAGOJutorak, 15:00dvorana
46PLEĆAŠVESNAutorak, 15:2030/II
47PRELČECSREBRENKAsrijeda, 15:00dvorana
48RATKAJECDARKOpetak, 16:40Zbornica
49ROGINAMARIOpetak, 16:4028/II
50ŠAFAR ĐERKIDINKAčetvrtak, 15:5021/II
51ŠKRABIĆSANJAponedjeljak, 14:506/II
52ŠTRASSERSANDRAutorak, 15:504/II
53ŠTULIĆBOJANAutorak, 16:404/I
54ŠVELECSNJEŽANAutorak, 19:058/II
55TAČKOVIĆBERNARDpetak, 16:451/II
56TAUŠANANKICAčetvrtak, 18:1532/II
57TURKOVIĆJASNAčetvrtak, 16:4019/II
58VDOVJAKTOMISLAVpetak, 15:5016/II
59ZLOMISLIĆDRAGOčetvrtak, 17:3021/II